Kontakt oss

Besøk oss: Rådmann Siras vei 1, 1712 Grålum
Post-adresse: Postboks 3, 1713 Grålum
Sentralbord: 905 02 082

ANSATTE

Trond A. Westlund

Konstituert daglig leder

458 46 328

trond@okvekst.no 

Jannicke Dahl

Rådgiver, Formidling

455 10 192

jannicke@okvekst.no

Hege Bjørnstad

Rådgiver, Formidling

976 88 252 (i vikariat til 01.07.2024)

hege@okvekst.no

Truls Fladeby

Rådgiver, Oppfølging

917 09 165

truls@okvekst.no

Ranveig Dahl

Rådgiver, Oppfølging

482 22 277

ranveig@okvekst.no

Elin Thorbjørnsen

Rådgiver, Oppfølging

971 58 581

elin@okvekst.no

HER FINNER DU OSS

Kontakt oss gjerne

Vi har mottatt din melding
Takk for din henvendelse til oss, vi vil svare deg snarest mulig!
OKvekst